قایقرانی کردن تالاب تبدیل پرنده اعتبار

قایقرانی کردن: تالاب تبدیل پرنده اعتبار کرمانشاه تالاب هشیلان پرنده نگری حفاظت محیط زیست

مرگ حدود ۲۰ نفر بر اثر سانحه سقوط هواپیما در کوه‌های آلپ

بر اثر اتفاق سقوط هواپیما در کوه‌های آلپ سوئیس بیم آن می‌رود که حداقل ۲۰ نفر جان خود را از دست داده باشند. مرگ حدود ۲۰ نفر بر اثر سانحه سقوط ه..

ادامه مطلب

یک زن در تیراندازی برابر بیمارستان امام علی زاهدان کشته شد

یک مقام آگاه در سیستان و بلوچستان گفت: افراد مسلح ساعتی پیش با تیراندازی برابر بیمارستان علی بن ابیطالب (ع) زاهدان، زنی را کشتند و یک دستگاه ماشین پژو پارس نیز ..

ادامه مطلب

واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در لاهیجان

دکتر «پیمان اسدی» در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وقوع اتفاق ترافیکی در لاهیجان، اظهار کرد: صبحگاه امروز واژگونی یکدستگاه مینی بوس در لیالستان به ..

ادامه مطلب

هتل بانک مرکزی در نوشهر دچار آتش سوزی شد

به گزارش مهر، هتل و ساختمان رفاهی بانک مرکزی نوشهر واقع در حاشیه روستای دزدک پیش ازظهر شنبه دچار آتش سوزی شد. هتل بانک مرکزی در نوشهر دچار آتش سو..

ادامه مطلب

۲ ریشتری حوالی گوریه استان خوزستان را لرزاند ، زمین لرزه ۴

بناب بر اعلام مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران زمین لرزه ۴/۲ ریشتری حوالی گوریه استان خوزستان را لرزاند.  ..

ادامه مطلب

مادر و ‌3 کودک قربانی جنایت شیشه‌ای

مردی که خانه‌اش را به محلی جهت خوش‌گذرانی تبدیل کرده بود، هرگز تصور نمی‌کرد همسر و سه کودکش قربانی جنایت دوستش شوند.  مادر و 3 کودک قر..

ادامه مطلب

سقوط مرگبار زنی از برجی در شهرک غرب

صبح امروز زنی از طبقه 25 برجی در شهرک غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به پایین سقوط کرده و جان خود را از دست داد. سقوط مرگبار زنی از برجی در شهر..

ادامه مطلب