قایقرانی کردن تالاب تبدیل پرنده اعتبار

قایقرانی کردن: تالاب تبدیل پرنده اعتبار کرمانشاه تالاب هشیلان پرنده نگری حفاظت محیط زیست

حباب سکه به ۷۰۰ هزار تومان رسید

عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه سکه‌های تحویل شده است به بازار عرضه نشده هست، از زیاد کردن حباب ۲۰۰ هزار تومانی سکه طی یک ..

ادامه مطلب

دستگیری زن سارق طلاجات کودکان در کرمانشاه

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری زن سارق و همدستش در شهرستان کرمانشاه خبرداد. دستگیری زن سارق طلاجات کودکان در کرمانشاه عبارات مهم ..

ادامه مطلب

هند هم به فکر جایگزینی نفت کشور عزیزمان ایران افتاد / رویترز

سینگ ادامه داد: «ما در حال کار بر روی یک استراتژی هستیم. ما در حال کار بر روی طرح‌های جایگزین جهت زمانی‌که واردات از کشور عزیزمان ایران کم کردن یابد، ه..

ادامه مطلب

منفی‌ترین بازدهی سکه در سال ۹۷

سکه تمام بهار آزادی هفته گذشته بیشترین بازدهی منفی را در سال ۹۷ تجربه کرد. کم کردن هفتگی این فلز گرانبها در شرایطی به نزدیک ۶ درصد رسید که در آخرین روز هفته ۴..

ادامه مطلب

سقف برداشت نوروزی خودپردازها 500 هزار تومان شد

در بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی تاکید شده است هست، بانک ها و موسسات اعتباری بعد از تاریخ یاد شده، ملزمند سقف مبلغ برداشت نقدی را به مبلغ 2میلیون ریال اصلاح ک..

ادامه مطلب

با اوضاع فعلی بودجه قوه مجریه مجبور می‌شود هرسال قیمت ارز را زیاد کردن دهد / حسین راغفر

حسین راغفر اقتصاددان در گفت‌وگو با «اعتماد آنلاین» با تاکید به آن باز شدن گره بودجه را در کم کردن هزینه‌های دولت در بخش‌های غیر خدمات عمومی می‌داند. ..

ادامه مطلب

دلار ۴۶۵۰ تومان شد ، ادامه زیاد کردن قیمت دلار و سکه در بازار

سکه تمام و دلار آمریکا در بازار امروز – یکشنبه – باز هم به روند افزایشی روزهای گذشته خود ادامه داده‌اند و رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانده‌..

ادامه مطلب