قایقرانی کردن تالاب تبدیل پرنده اعتبار

قایقرانی کردن: تالاب تبدیل پرنده اعتبار کرمانشاه تالاب هشیلان پرنده نگری حفاظت محیط زیست

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها انجام شد / ولایتی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بیانیه اخیر اقلیم کردستان با بیان اینکه اطمینان داشتیم اکثریت قریب به اتفاق مردم عراق و کرد خواهان همبستگی ملی و حفظ تمامیت ار

همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها انجام شد / ولایتی

ولایتی: همه چیز طبق آینده نگری ها انجام شد

عبارات مهم : سوریه

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بیانیه اخیر اقلیم کردستان با بیان اینکه اطمینان داشتیم اکثریت قریب به اتفاق مردم عراق و کرد خواهان همبستگی ملی و حفظ تمامیت ارضی عراق هستند، گفت: آنها بدون هیچ خونریزی کرکوک و سایر مناطق را تحویل ارتش قانونی عراق دادند.

به گزارش ایسنا، علی اکبر ولایتی بعد از دیدار با فیصل مقداد در جمع خبرنگاران گفت: در ملاقاتی که با فیصل المقداد در خصوص روابط دوجانبه و همکاری های دو جانبه و بین المللی داشتیم، بار دیگر تاکید کردیم که خط مقاومت در برابر توطئه های صهیونیسم و آمریکا ایستاده و با مقاصد شیطانی که آنها در جهت تجزیه و تضعیف کشورهای منطقه اعمال می کنند، مقابله خواهیم کرد.

همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها انجام شد / ولایتی

وی با اشاره به سفر هیئت حماس ، هیئت سوریه و سفر قریب الوقوع العبادی به پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: این دیدارها که با فواصل کم و در توافق با سیاست های مهم کشورهای منطقه یعنی حمایت از دولت های قانونی و ملت های منطقه انجام می شود، ادامه خواهد یافت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه ملت و دولت عراق موفق شدند بر توطئه عظیمی که پشت آن آمریکا و صهیونیست ها بودند پیروز شوند، گفت: در سوریه هم دولت و ملت به همراه متحدانشان توانستند پیروزی هایی را در دیرالزور بدست آورند و به امید خدا پیروزی ها به سمت رقه ادامه خواهد داشت و شاهد خواهیم بود که آمریکایی ها از سوریه اخراج خواهند شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بیانیه اخیر اقلیم کردستان با بیان اینکه اطمینان داشتیم اکثریت قریب به اتفاق مردم عراق و کرد خواهان همبستگی ملی و حفظ تمامیت ار

وی ادامه داد: پرسش ما این است که آیا آمریکایی ها ۱۲ پایگاه در سوریه بدون اجازه دولت این کشور دارند. قطعا هدفشان تجزیه سوریه هست. همانطور که عراق شکست خوردند در عراق هم پیروز نخواهند بود.

ولایتی در ادامه تاکید کرد: آمریکایی ها تلاش می کنند در بین خط مقاومت تفرقه ایجاد کنند ولی آنها هر روز متحد تر خواهند شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی در خصوص بیانیه اقلیم کردستان مبنی بر تعلیق همه پرسی تصریح کرد: بالاخره همه چیز طبق آینده نگری ها محقق شد.

همه چیز طبق پیش‌بینی‌ها انجام شد / ولایتی

ولایتی بابیان اینکه اطمینان داشتیم اکثریت قریب به اتفاق مردم عراق و کرد خواهان اتحاد و همبستگی ملی و حفظ تمامیت ارضی عراق هستند، تاکید کرد: بدون هیچ خونریزی کرکوک و سایر مناطق را تحویل ارتش قانونی عراق دادند و با کمک ارتش ، حشد الشعبی و سایر نیروهای مردمی ،تمامیت ارضی عراق باردیگر تثبیت شد و از ابتدا هم از بارزانی خواستیم تا رفراندوم را لغو کند لیکن این همه پرسی نه به مصلحت کردهای عراق و نه به نفع سنی و شیعه نبود. منافع همه اقوام در عراق این است که مانند قرون گذشته متحد باشند چراکه هرکاری در جهت تجزیه عراق باشد مخالف نظر ما و تقویت آن موجب رضایت ما است.

واژه های کلیدی: سوریه | قانونی | آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog