قایقرانی کردن تالاب تبدیل پرنده اعتبار

قایقرانی کردن: تالاب تبدیل پرنده اعتبار کرمانشاه تالاب هشیلان پرنده نگری حفاظت محیط زیست

گت بلاگز اخبار اجتماعی کاهش 2 تا 10 درجه‌ای دمای کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به کم کردن دمای هوا در اکثر مناطق کشور از بارش برف در بعضی مناطق خبر داد.

کاهش 2 تا 10 درجه‌ای دمای کشور

کاهش 2 تا 10 درجه ای دمای کشور

عبارات مهم : هواشناسی

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به کم کردن دمای هوا در اکثر مناطق کشور از بارش برف در بعضی مناطق خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از بعد ازظهر امروز ( ۹ آذر) با نفوذ جریان های شمالی، بارش درسواحل غربی خزر شروع می شود که انتظار می رود روز جمعه با تقویت جریان های شمالی و گذر موج تراز میانی، بارش ها درسواحل دریای خزر شدت یافتن شود.

کاهش 2 تا 10 درجه‌ای دمای کشور

وی با بیان اینکه امروز در غرب خلیج فارس و جنوب غرب کشور نیز رشد ابر و بارش پراکنده رخ می دهد، تصریح کرد: فردا (۱۰ آذر) علاوه بر بارش در سواحل شمالی کشور در ارتفاعات البرز، خراسان شمالی وشمال خراسان رضوی و مناطقی از اردبیل بارش برف و وزش باد نیز آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ادامه داد: روز شنبه در بعضی مناطق استان های گیلان و مازندران بارش باران و در شمال شرق و شرق کشور وزش باد و کم کردن دما رخ می دهد، همچنین از بعد ازظهر امروز و طی روز جمعه دمای هوا در نوار شمالی کشور ۳ تا ۶ درجه کم کردن می یابد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به کم کردن دمای هوا در اکثر مناطق کشور از بارش برف در بعضی مناطق خبر داد.

وظیفه در ادامه گفت: کم کردن دما در دامنه های البرز از فردا تا یکشنبه استمرار داشته که این کم کردن دما بین ۲ تا ۵ درجه و در شمال شرق کشور از آخرهای وقت جمعه تا اواسط هفته آینده ۵ تا ۱۰ درجه آینده نگری می شود.

وی با بیان اینکه در بعضی مناطق وزش باد شدید نیز آینده نگری می شود، اظهار کرد: طی فردا و شنبه، شرق خلیج فارس و فردا دریای خزر مواج آینده نگری می شود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و روز شنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در بعد ازظهر وزش باد با حداقل دمای و حداقل دمای۱ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

کاهش 2 تا 10 درجه‌ای دمای کشور

واژه های کلیدی: هواشناسی | ظهر امروز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog