قایقرانی کردن تالاب تبدیل پرنده اعتبار

قایقرانی کردن: تالاب تبدیل پرنده اعتبار کرمانشاه تالاب هشیلان پرنده نگری حفاظت محیط زیست

گت بلاگز اخبار اجتماعی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ابری ولی بدون باران! ، هوا در کشور عزیزمان ایران سردتر می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه ( ۶ دی ماه) شاهد کم کردن محسوس دما در نیمه شمالی کشور هستیم و بارش در روزهای دوشنبه وسه شنب

هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ابری ولی بدون باران! ، هوا در کشور عزیزمان ایران سردتر می‌شود

هوا در کشور عزیزمان ایران سردتر می شود/ هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ابری ولی بدون باران!

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه ( ۶ دی ماه) شاهد کم کردن محسوس دما در نیمه شمالی کشور هستیم و بارش در روزهای دوشنبه وسه شنبه درارتفاعات زاگرس و ارتفاعات البرز به صورت برف خواهد بود.

ایسنا نوشت:احد وظیفه افزود: براساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز با ورود یک سامانه بارشی درمناطقی ازغرب وشمال غرب، دامنه های البرزغربی ومرکزی وسواحل دریای خزر وتا آخرهای وقت در مناطقی از شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران و وزش باد آینده نگری می شود. درجنوب خوزستان نیز وزش باد و گرد و خاک وکاهش دید افقی دورانتظار نیست.

هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ابری ولی بدون باران! ، هوا در کشور عزیزمان ایران سردتر می‌شود

وی در ادامه گفت: امروز شدت بارش درنیمه شمالی کرمانشاه، غرب همدان، مناطقی از کردستان، شمال زنجان، جنوب آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی است.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی اضافه کرد: فردا (۵ دی ماه) از ناپایداری ها درشمال غرب کاسته می شود و سامانه بارشی در دامنه های زاگرس مرکزی وجنوبی، مناطقی از جنوب غرب، مرکز، البرزشرقی، سواحل مرکزی وشرقی خزر و مناطقی از شرق و شمال شرق کشورفعال وسبب ابرناکی، بارش باران و وزش باد شدید می شود و شدت بارش دراین روز در جنوب استان مرکزی، شمال شرق خوزستان، چهارمحال وبختیاری، شمال کهگیلویه وبویراحمد، بعضی مناطق اصفهان ولرستان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه ( ۶ دی ماه) شاهد کم کردن محسوس دما در نیمه شمالی کشور هستیم و بارش در روزهای دوشنبه وسه شنب

وی افزود: این سامانه روز چهارشنبه (۶ دی ماه) در مناطقی از شمال شرق وشرق کشور باعث بارش پراکنده و وزش باد شدید وبتدریج از کشور خارج می شود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۵ دی ماه) نیمه ابری اوایل شب نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۷ و ۸ درجه سانتیگراد و چهارشنبه (۶ دی ماه) کمی ابری و غبارصبحگاهی گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دما در گرمترین وقت به ۱۵ درجه سانتیگراد و در سردترین وقت به ۷ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | هوای پایتخت | روز چهارشنبه | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog